Cart
Loading...
Loading... 13622-010
10"W (250 mm) SBB; 2"H x 10"W x 1/4"D (50 mm x 250 mm x 6.4 mm)
MSRP $170.33
| Width | 10" (254 mm) |
| Height | 2" (50 mm) |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | SBB |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
