Cart
Loading...
Loading... SNMP2
Two Port Internal SNMP/Web Card for VD5K3P and VD8K3P
MSRP $629.82
| Type | Internal SNMP/Web Card for VD5K3P and VD8K3P |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | TW |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
