Cart
Loading...
Loading... MODBUS1
MODBUS (RTU) Protocol Card
MSRP $563.82
| Type | MODBUS (RTU) protocol card |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Depth | 23.6" (599 mm) |
| Country Of Origin | TW |
| Color | Black |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
