Cart
Loading...
Loading... 13604-112
EasySwing Wall-Mount Rack; 19U x 19"W x 12.0"D (305 mm); Gray
MSRP $415.59
| Height | 38.5" (978 mm) 19U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 26" (66 cm) |
| Ship Length/Depth | 117" (2972 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |