Cart
Loading...
Loading... 15321-E24
Heavy Duty Wall-Mount Equipment Rack; 40 RMU; 19"W (482.6 mm) x 24"D (609.6 mm); Glacier White
MSRP $1,017.68
| Height | 76.2" (1935 mm) 40U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |