Cart
Loading...
Loading... 15321-518
Heavy Duty Wall-Mount Equipment Rack; 40 RMU; 19"W (482.6 mm) x 18"D (457.2 mm); Clear
MSRP $907.06
| Height | 76.2" (1935 mm) 40U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 18" (457 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |