Cart
Loading...
Loading... 15320-724
Heavy Duty Wall-Mount Equipment Rack; 20 RMU; 19"W (482.6 mm) x 24"D (609.6 mm); Black
MSRP $593.05
| Height | 41.2" (1046 mm) 20U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 10" (25 cm) |
| Ship Length/Depth | 142" (3607 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |