Cart
Loading...
Loading... 11960-506
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 12U x 19"EIA Width x 6"D (150 mm); Clear
MSRP $390.19
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 24.5" (622 mm) |
| Color | Clear |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 102" (2591 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |