Cart
Loading...
Loading... 35441-E03
Evolution Horizontal Cable Manager; Single-Sided; 3U x 19" EIA x 8.2"D (208 mm); Glacier White
MSRP $164.41
| Type | Chassis with cable pass-through ports |
| Height | 5.2" (132 mm) 3U |
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 8.2" (208 mm) |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 6 LB (2.72 kg) |
