Cart
Loading...
Loading... UPSSHELFKIT2A
2 Post Shelf Kit for UPS; Rated For 150 lb (68 kg); 3.5"H x 21.5"W x 23.3"D (89 mm x 547 mm x 592 mm); Black
MSRP $279.92
| Type | 2-Post Shelf Kit for UPS |
| Height | 3.5" (89 mm) |
| Width | 21.5" (546 mm) |
| Depth | 23.3" (592 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Color | Black |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 76" (1930 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 14 LB (6.35 kg) |

