Cart
Loading...
Loading... UPSRAILKIT4A
4 Post Rail Kit for 800VA-3000VA UPS; Min Rail Depth 20" (508 mm); Max Rail Depth 32" (812 mm); 2.8"H x 3.8"W x 19.8"D (72 mm x 97 mm x 483 mm); Zinc
MSRP $229.02
| Type | 4-Post Rail Kit for 800VA-3000VA UPS |
| Height | 2.8" (72 mm) |
| Width | 3.8" (97 mm) |
| Depth | 19" (483 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |
