Cart
Loading...
Loading... 17762-003
eConnect Cord Retention Tethers; Pack of 50
MSRP $37.55
| Height | 4" (102 mm) |
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 10" (254 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |