Cart
Loading...
Loading... 37208-162
Cable; 1 X 6' (1829 mm) Cascade Combo KVM
MSRP $81.06
| Height | 0.5" (12.7 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Type | Cascade Combo KVM |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |