Cart
Loading...
Loading... 36652-001
Door Sensor Kit for eConnect Electronic Access Control with 4 door sensors; 4 conductor cables; 4 2-pin connectors
MSRP $105.21
| Width | 2" (51 mm) |
| Depth | 0.3" (8 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
