Cart
Loading...
Loading... 13050-711
ThinLine II Wall-Mount Cabinet; 26" H (660 mm) x 26" W (660 mm) x 5" D (130 mm); 2U; Black
MSRP $741.49
| Width | 26" (660 mm) |
| Height | 26" (660 mm) 2U |
| Color | Black |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 28" (71 cm) |
| Ship Length/Depth | 74" (1880 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 52 LB (23.59 kg) |