Cart
Loading...
Loading... BCE-6-P
Basic Consolidation Enclosure; 2-Port Enclosure; 14''W (360 mm) x 6''D (150 mm) x 20''L (510 mm); Clear Aluminum Finish
MSRP $643.10
| Width | 14" (356 mm) |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Clear |
| Ship Width | 19" (48 cm) |
| Ship Length/Depth | 64" (1626 mm) |
| Ship Height | 9" (23 cm) |
| Shipping Weight | 7 LB (3.18 kg) |