Cart
Loading...
Loading... 34382-001
Snap-in Filler Panel; 2U x 19"W (482.6 mm); for Tapped Equipment Mounting Rails; Black; Pack of 6
MSRP $126.28
| Height | 3.5" (88 mm) 2U |
| Type | Tapped Rails |
| Quantity | (6) Panels |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
