Cart
Loading...
Loading... 34381-E00
Snap-in Filler Panel; 1U x 19"W (482.6 mm); for Tapped Equipment Mounting Rails; Glacier White; Single
MSRP $20.49
| Height | 1.7" (43.7 mm) 1U |
| Type | Tapped Rails |
| Quantity | (1) Panel |
| Color | Glacier White |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 1 LB (0.45 kg) |
