Cart
Loading...
Loading... 13671-002
Raised Floor Grommet; 8.25"W (210 mm) x 10.75"D (273 mm); Pack of 10
MSRP $648.25
| Type | Rectangular Raised Floor Grommet |
| Quantity | |
| Color | Black |
| Height | 1.78" (45 mm) |
| Width | 8.3" (210 mm) |
| Depth | 10.8" (273 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 61" (1549 mm) |
| Ship Height | 16" (41 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |

