Cart
Loading...
Loading... 13671-001
Raised Floor Grommet; 8.25"W (210 mm) x 10.75"D (273 mm); 1 Each
MSRP $76.52
| Type | Rectangular Raised Floor Grommet |
| Quantity | |
| Color | Black |
| Height | 1.78" (45 mm) |
| Width | 8.3" (210 mm) |
| Depth | 10.8" (273 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 25" (635 mm) |
| Ship Height | 15" (38 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |

