Cart
Loading...
Loading... 12610-123
Low Profile Fixed Shelf; 23"W x 21.5"D; Vented Shelf; Gray
MSRP $185.18
| Width | 23" (584 mm) |
| Type | Low Profile Fixed Shelf; Vented , UL Listed |
| Color | Gray |
| Height | 1.75" (44.45 mm) |
| Depth | 36" (914 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 18" (46 cm) |
| Ship Length/Depth | 56" (1422 mm) |
| Ship Height | 2" (5 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |
