Cart
Loading...
Loading... 13082-519
Lockable Storage Drawer; 2U x 19"W x 20"D (510 mm); Clear
MSRP $611.81
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Color | Clear |
| Depth | 20.5" (521 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 21" (53 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |