Cart
Loading...
Loading... 13082-119
Lockable Storage Drawer; 2U x 19"W x 20"D (510 mm); Gray
MSRP $642.38
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 3.5" (89 mm) 2U |
| Color | Gray |
| Depth | 20.5" (521 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 3" (8 cm) |
| Ship Length/Depth | 15" (381 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 18 LB (8.16 kg) |