Cart
Loading...
Loading... 39780-732
Single Perforated Metal Front Door for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 31.5"W (800 mm) Cabinet; Black
MSRP $882.25
| Cabinet Width | 31.5"W (800 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 52U |
| Height | 81.3" (2065 mm) 52U |
| Width | 31.5" (800 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 35" (89 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |



