Cart
Loading...
Loading... 39780-710
Single Perforated Metal Front Door for ZetaFrame®Cabinet; for 52U x 23.6"W (600 mm) Cabinet; Black
MSRP $742.59
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 52U |
| Height | 81.3" (2065 mm) 52U |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 42.8 LB (19.41 kg) |



