Cart
Loading...
Loading... 39780-706
Single Perforated Metal Front Door for ZetaFrame®Cabinet; for 48U x 23.6"W (600 mm) Cabinet; Black
MSRP $678.96
| Cabinet Width | 23.6"W (600 mm) |
| Color | Black |
| Height RMU | 48U |
| Height | 79.5" (2019 mm) 48U |
| Width | 23.6" (599 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 231" (5867 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |



