Cart
Loading...
Loading... 14480-E01
Full Height Dual PDU Bracket; 4.8" (121 mm) x 43U; Glacier White
MSRP $155.51
| Height | 75.98" (1929.892 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Glacier White |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 4.8" (121 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 196" (4978 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 9.4 LB (4.26 kg) |