Cart
Loading...
Loading... 40971-748
Vertical Lashing Bracket for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 48"H x 4"W (1220 mm x 100 mm); Black
MSRP $93.25
| Height | 47" (1193.8 mm) |
| Color | Black |
| Width | 4" (102 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 201" (5105 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |



