Cart
Loading...
Loading... 40971-724
Vertical Lashing Bracket for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; 24"H x 4"W (610 mm x 100 mm); Black
MSRP $67.83
| Height | 23" (584.2 mm) |
| Color | Black |
| Width | 0.4" (10 mm) |
| Depth | 4" (102 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 69" (1753 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 4 LB (1.81 kg) |



