Cart
Loading...
Loading... 13393-723
Universal Cabinet Light; 23"W; 5 Watt; White Lens with White Housing; Black Bracket
MSRP $204.57
| Width | 23" (584 mm) |
| Depth | 1.6" (41 mm) |
| Country Of Origin | CN |
| Color | Black |
| Type | 23" Rack-mount Light |
| Ship Width | 4" (10 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |