Cart
Loading...
Loading... 40153-020
PBB Pattern Busbar; 4"H x 20"W x 1/4"D (50 mm x 510 mm x 6.4 mm); Copper
MSRP $509.25
| Width | 20" (508 mm) |
| Height | 4" (101.6 mm) |
| Depth | 0.3" (6 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Type | PBB |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 53" (1346 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 8 LB (3.63 kg) |

