Cart
Loading...
Loading... 14307-025
Adjustable Cable Runway Bonding Strap Kit; #6 AWG; 10.3" (260 mm) Center-To-Center Hole Spacing; 25 Pack
MSRP $1,098.99
| Quantity | Pack of 25 |
| Height | 0.5" (13 mm) |
| Width | 0.5" (13 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Green |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 33" (838 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |

