Cart
Loading...
Loading... 11790-E25
Standard Swing Gate Wall Rack; 12U; 19"EIA Width; 24"D (610 mm); Glacier White
MSRP $651.12
| Width | |
| Height | 29.1" (739 mm) |
| Depth | 25.2" (640 mm) |
| Color | Glacier White |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 79" (2007 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |