Cart
Loading...
Loading... 11790-112
Standard Swing Gate Wall Rack; 12U; 19"EIA Width; 11"D (280 mm); Gray
MSRP $410.56
| Width | |
| Height | 29.1" (739 mm) |
| Depth | 12.2" (310 mm) |
| Color | Gray |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 27" (69 cm) |
| Ship Length/Depth | 79" (2007 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 21 LB (9.53 kg) |