Cart
Loading...
Loading... 50120-708
QuadraRack 4-Post Frame; 9'H (2.7 m) x 19"W x 29"D (740 mm); Black
MSRP $1,703.91
| Height | 9' (2.7 m) 58U |
| Color | Black |
| Width | 19" (483 mm) |
| Depth | 29" (740 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 22" (56 cm) |
| Ship Length/Depth | 279" (7087 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 79 LB (35.83 kg) |