Cart
Loading...
Loading... 12334-719
Fixed Shelf; 19"W x 24"D (610 mm); Non-Vented; Black
MSRP $208.02
| Width | 19" (483 mm) |
| Type | Non-Vented |
| Color | Black |
| Depth | 24" (610 mm) |
| Height | 3.5" (88.9 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 23" (58 cm) |
| Ship Length/Depth | 86" (2184 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 9 LB (4.08 kg) |