Cart
Loading...
Loading... 39086-C00
Full Height Dual PDU Bracket; 42 RMU; Black
MSRP $92.74
| Height | 70.7252" (1796.42 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Black |
| Width | 1.2" (31 mm) |
| Depth | 0.9" (23 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 190" (4826 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 8.6 LB (3.9 kg) |