Cart
Loading...
Loading... 13483-001
Foot Kit for CUBE-iT®Wall-Mount Cabinet; Black; Pack of 4
MSRP $40.69
| Height | 1" (25 mm) |
| Width | 1" (25 mm) |
| Depth | 2" (51 mm) |
| Color | Black |
| Ship Width | 8.25" (21 cm) |
| Ship Length/Depth | 21" (533 mm) |
| Ship Height | 3" (8 cm) |
| Shipping Weight | 2 LB (0.91 kg) |
