Cart
Loading...
Loading... 14445-E01
Ring Cable Manager; Z4-Series SeismicFrame; 31.5" (800 mm) W x 43U; Glacier White
MSRP $300.66
| Width | 5.6" (142 mm) |
| Rack Height | |
| Color | Glacier White |
| Height | 72.95" (1852.93 mm) |
| Depth | 5" (127 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 11" (28 cm) |
| Ship Length/Depth | 94" (2388 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 12.7 LB (5.76 kg) |