Cart
Loading...
Loading... 11837-702
Horizontal Wire Management Bar for CUBE-iT; 1.5"H (38 mm) x 20.2"W (513 mm) x 3.7"D (94 mm); Black
MSRP $123.49
| Width | 20.2" (513 mm) |
| Height | 1.5" (38 mm) |
| Depth | 3.7" (94 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Color | Black |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 51" (1295 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 3 LB (1.36 kg) |
